Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Už rezerovavný - Ponúkame priestranný, vyhľadávaný 4izb byt na sídlisku Terasa s rozlohou 81m2 + loggia

143 800,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 81m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Výťah: áno
Loggia: áno
Lokalita:
      • Slovenská republika
    • Košický kraj
  • Košice II
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Visit Real ponúka na predaj PRIESTRANNÝ (81m2 + zasklená loggia + pivnica),  4-izbový byt na ulici SLOBODY - Košice - Západ, na 2. posch./7., na jednom z najvyhľadávanejších sídlisk s množstvom zelene, parkov a ideálnou občianskou vybavenosťou.

Kompletná rekonštrukcia prebiehala postupne od roku 2011  (vrátane výmeny okien, elektrických rozvodov, plávajúcej podlahy, murovaného jadra, bezpečnostných dverí). V byte sa nachádzajú 3 nepriechodné izby, z toho jedna s loggiou, priestranná obývacia izba a veľká kuchyňa s jedálenským kútom.  Vďaka ideálnej dispozícii bytu je možné aj prípadné prepojenie kuchyne s obývacou izbou. Orientácia bytu východ-západ.

Pozdĺž jednej z izieb sa nachádza zasklená a zateplená loggia s posuvným uzatvárateľným systémom, ktorá poskytuje nielen ideálny priestor pre oddych, ale zaisťuje aj  väčší tepelný komfort bytu čím znižuje náklady na vykurovanie. Súčasťou bytu je aj pivnica na prízemí bytového domu.

Byt je v osobnom vlastníctve, kúpou je okamžite  voľný, bez tiarch.

Bytový dom je zateplený, nedávno prešiel modernizáciou spoločných priestorov (nová brána, strecha, schránky, svetlá na senzor). Vchod je čistý, veľmi udržiavaný s bezbariérovým prístupom. Na každom poschodí sa nachádzajú 2 bytové jednotky. K dispozícii je aj spoločná kočikáreň na prízemí BD. Bezproblémoví susedia. 

V súčasnosti je naplánovaná výmena výťahov, ktorá by mala byť uskutočnená v decembri 2019 až januári 2020. Parkovanie na parkoviskách pred bytovým domom.

Mestská časť Košice – Západ, sídlisko TERASA 
Byt sa nachádza v najlepšej časti sídliska Terasa, v kľudnom prostredí, s vynikajúcou dostupnosťou do mesta a výbornou občianskou vybavenosťou – veľa zelene a parkov pre deti a na prechádzky, Aničkin park, Katkin park, Zuzkin park.

V tesnej blízkosti je Medicínske centrum, pohotovosť, Nová nemocnica, výborné škôlky, špeciálne materské škôlky, ZŠ, centrum voľného času pre deti, detské ihriská, Lekárska fakulta UPJŠ, zastávky MHD a tiež nákupné centrá, OD Galéria, LIDL a Terasa.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od jeho obhliadky až po  odovzdanie, vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo e-mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva.