Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervovane - Predaj rodinný dom /vila/, Haniska , 10 km od Košíc, pozemok 1177m2

265 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 260 m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Plocha pozemku: 1170 m2
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice-okolie
  • Haniska
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Ponúkame na predaj  rodinnú vilu v obci Haniska, ktorá je od Košíc  vzdialená  10 km, výborná dostupnosť, autom cca 10 minút.

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinnú vilu v obci Haniska, ktorá je od Košíc  vzdialená  10 km, výborná dostupnosť, autom cca 10 minút. Haniska je veľmi pekná, kľudná obec bez neprispôsobivých občanov, do budúcna zaujímavá svojou polohou pre investičné aktivity /priemyselný park/.   Nachádza sa tu základná škola, škôlka, kostol, obchody, pohostinstvo, bar, viacero detských a športových ihrísk, v zime je k dispozícii klzisko. Výborné autobusové  aj vlakové spojenie.  

Táto nehnuteľnosť je vhodná aj pre dvojgeneračné bývanie prípadne pre náročnejších, ktorí ocenia priestor. Okolie domu je upravené, vysadené sú kvalitné okrasné dreviny, ktoré esteticky veľmi efektne dotvárajú exteriér domu , pozemok o rozlohe  1177m2 .  

Pri jej stavbe bolo myslené predovšetkým na pohodlné a kvalitné bývanie . Obytná plocha je 260 m2 ,

I. podlažie je koncipované ako denná a oddychová zóna - veľká hala (13,5 m x 12 m) s kvalitným krbom a kuchyňou, poskytuje dostatočný priestor na stolovanie a relax. Prepojená je  s kuchyňou / kuchynská linka vyrobená z dubového masívu, kvalitné značkové elektrospotrebiče/. Interiérové detaily v dome - zárubne, dvere, schodište sú vyrobené z masívu - dub, vo výnimočnej kvalite .  

Dennú časť domu uzatvára priestranná  spoločenská miestnosť s výstupom na vonkajšiu terasu. Súčasťou prízemia je aj kúpelňa so sprchovacím kútom a  WC.

Na II. podlaží sa nachádza 5 izieb a samostatný priestranný šatník, kúpelňa s rohovou vaňou, WC a balkón.

Vykurovanie domu je ústredné -plynovým kotlom. Na prízemí je inštalované podlahové kúrenie. Na poschodí sú radiátory, podlahové vykurovanie ( kúpelňa aj WC).

Orientácia domu voči svetovým stranám je ideálna V - Z, čím získavajú obyvatelia domu na maximálnom využití denného svetla a tepla. V spojení s kvalitným spracovaním stavby a jej finálnym zateplením, sa to odzrkadľuje na komforte bývania a nízkej energetickej náročnosti.

Na pozemku sa nachádza zastrešený drevený altánok s krbom.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete /elektrika, plyn ,  voda obecná, žumpa/, tv a internet optické káble. 

Po dohode možnosť predaja nehnuteľnosti vrátane zariadenia.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo vo finančnom sprostredkovaní pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.