Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Predaj rodinný dom Rozhanovce, Košice - okolie rozloha pozemku 593m2

189 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Plocha pozemku: 593 m2
Ďalšie informácie
Konštrukcia: tehla, dielce
Lokalita:
   • Slovenská republika
  • Košický kraj
 • Košice-okolie
    • Slovenská republika
   • Košický kraj
  • Košice-okolie
 • Rozhanovce
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Ponúkame vo výhradnom zastúpení od klienta príjemné bývanie v atypickom  murovanom rodinnom dome.

Dom sa nachádza v tichej časti obce mimo hlavnej cesty, vzdialenej 8  km od Košíc III.  - časť Furča, v pokojnom tichom prostredí s dobrými susedmi. Budete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní v blízkosti Košíc a dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať. V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor.  

Príďte sa presvedčiť sami!

Čaká na Vás dvojpodlažný 5izbový  rodinný dom  s vyvýšeným vstupom,  na pozemku s rozlohou 593 m2 , zastavanou plochou 104m2, s úžitkovou plochou cca 200 m2, garážou a technickými miestnosťami.

Dispozičné riešenie: Prízemné podlažie: z prednej strany garáž s automatickou výklopnou bránou, práčovňa , sušiareň,  sklad, kotolňa, posilňovňa,  zo zadnej strany výstup do záhrady.

Prepojenie prízemného podlažia s 1. nadpodlažím, kde je   vstupná chodba so zádverím,  WC s umývadlom, odkladací priestor .  Z chodby je na pravo vstup do kuchyne , naľavo do obývacej izby s jedálňou, z ktorej je schodmi prepojenie do izieb: rodičovská spálňa s balkónom, šatník, izba s balkónom, samostatné WC, kúpelňa /vaňa, umývadlo/ , 2x podkrovná izba. Podlahy: dlažba, korok, plávajúce podlahy, obklady drevené, schodiská drevené,  okná: eurookná, vnútorné žalúzie, strecha betónová škridlová.

Vonkajšie úpravy: oplotenie s kovanými  zábradliami, brány s diaľkovým ovládaním, zámkové dlažby, altánok s posedením, prístrešok na auto, okrasná záhrada, nenáročná na údržbu.

 

Jedná sa o udržiavanú stavbu s možnosťou okamžitého nasťahovania, s nutnosťou drobných investícií /podľa náročnosti/.  Vykurovanie plynovým kotlom, úplne nový r. 2018. Kompletné inžinierske siete (kanalizácia, aj žumpa, plyn, elektrina, vodovod).  Obec má kompletnú občiansku vybavenosť: základná škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, stavebniny, pohostinstvo.  

Ak Vás naša ponuka zaujala, s radosťou Vám uvedenú nehnuteľnosť ukážeme pri obhliadke.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo vo finančnom sprostredkovaní pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.