Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Predaj 4izbový byt, Košice Juh, Šoltésová ulica, 100 m2, 2 balkóny

185 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 100m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Pivnica: 2x
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice IV
  • Juh
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový   tehlový byt na Juhu, Šoltésová ulica,100 m2,  ktorý vznikol spojením dvoch dvojizbových bytov /2x50m2/+ 2 balkóny+ 2 murované pivnice.  Jedná sa o byt teplý, slnečný, obývacia hala , jedáleň, izba sú situované na západ (do dvora-zeleň ), 1 izba, kuchyňa a kúpeľne s oknami na východ.
Byt sa nachádza v novozrekonštruovanom  /vrátane strechy/ tehlovom bytovom dome na 2/2, bez výťahu.

 Ide o bývanie v absolútnom súkromí, pretože celé poschodie , na ktorom sa byt nachádza, je uzatvárateľné mrežovými dverami. Na liste vlastníctva sú byty zapísané ako samostatné dvojizbové byty, nedošlo k preklasifikovaniu na 4izbový byt, avšak ku rekonštrukcii bola spracovaná kompletná stavebná dokumentácia .

Dispozične je byt riešený nasledovne:

Predsieň, kúpelňa s vaňou spojené  WC,  , hala spojená s jedálňou otvorená  kuchyňa, spálňa a ďalšie samostatné dve izby s kúpelňou so sprchovacím kútom  a WC. Touto  dispozíciou možno byt považovať za dvojgeneračný.

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v tomto rozsahu:

plastové okná, nové rozvody elektriky, vlastné kúrenie - nový kotol Protherm  s ohrevom vody /spoločný pre obidva byty/,  podlahy vymemené v celom byte okrem kuchyne, spálne, sadrové omietky , znížené stropy s bodovými svetlami /zhora robená kvôli zatepleniu izolácia 10cm/.

Výhodou je vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou : kultúrno-relaxačné stredisko s bazénom  vo dvore, , nemocnica, pošta, trh, Lidl, fitnes, škôlka, detské ihrisko, čistiareň, chôdzou 5 min. do centra mesta.

Cena bytu je bez zariadenia. Po dohode s majiteľmi je možná kúpa bytu aj so zariadením. Cena nehnuteľnosti: 185000 Eur. Pri rýchlom jednaní možnosť dohody na cene.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo v oblasti poskytovania úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.