Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Predaj, 3izbový , tehlový , staromestský byt, 78m2, Košice, Juh, Kukučínova ulica

0,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 78m2
Výťah: nie
Ďalšie informácie
Konštrukcia: tehla
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice I
  • Staré Mesto
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

EXKLUZÍVNE  ponúkame  na predaj 3 izbový, staromestský  tehlový byt , 78m2 na Kukučínovej ulici v Košiciach, pri Kulturparku.   Byt sa nachádza v tichej , jednosmernej ulici, s bezproblémovým parkovaním, 5 minút od samotného centra.

Ste milovníkom mestského života, máte radi posedenie s priateľmi, moderný dizajn  a už máte jasnú predstavu ako chcete bývať. Tento byt dýchajúci históriou je ako stvorený pre Vás. 

Izby s vysokými stropmi , neštandardnými oknami, Vás očarí svojou atmosférou. 

Byt sa  nachádza  na prvom poschodí  nad iným bytom v zrekonštruovanom bytovom dome/fasáda, nová strecha, strešné okná/ so vstupom cez dvor , po schodoch a  pavlač, ktorá je tiež zrekonštruovaná . Súčasťou nehnuteľnosti je aj podiel na vnútornom dvore a záhradke. Aktuálne  je  využívaných  34m2,  v tejto zrekonštruovanej dispozícii:    chodba,  kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa, obývacia izba, pódiová spálňa.  

V súčastnosti prebieha rekonštrukcia podkrovia s prepojením vnútorným schodiskom na mezonetový byt, ktorá je momentálne v stave hrubej stavby  (priložená vizualizácia)  podkrovia, ktoré má 39-44m2 . V aktuálnom stave je  byt  vynikajúci nielen n a okamžité vlastné bývanie, ale  aj na prenájom /bez ďalších investícií/, nízke mesačné náklady (pre dve osoby130e vrátane všetkých polatkov). Má vlastný plynový kotol, ktorý slúži na ohrev teplej vody a kúrenie . V kuchyni, kúpeľni a wc je podlahové kúrenie, v izbe sú 2 radiátory.

Lokalita dáva priestor prechádzkam, aj so štvornohými priateľmi (blízkosť Kulturparku), Je vhodným miestom na rodinné pikniky pre rodiny s deťmi aj spoločenské vyžitie milovníkom kultúry.

Predajom je byt okamžite  voľný, bez iných náväzností.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo vo finančnom sprostredkovaní pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.