Dunajská 12, 040 01 Košice
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervované - Na predaj 2izb byt čiastočná rekonštrukcia - vynikajúca poloha 10 min od centra mesta

71 500,00€
Informácie o nehnutelnosti
Stav nehnuteľnosti: kompletne zrekonštruovaný
Podlažie: 4/4posch
Okná: plastové
Podlaha: plávajúca, dlažba
Bytový dom: zateplený
Lokalita:
      • Slovenská republika
    • Košický kraj
  • Košice IV
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Po dohode s majiteľom a osobnej prehliadke exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný  2izbový byt, 54m2 , na Južnej triede, 10 minút od centra, v zateplenom panelovom  bytovom dome, na 4.poschodí, bez výťahu, bez balkónu.

Všetky izby sú orientované na západ, do parku, byt je teplý, slnečný.

 Rekonštrukcia zahŕňa nasledovné - nové rozvody elektriny, plynu, vody, omietky, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba v kuchyni, chodbe, kúpeľni a wc. Kúpeľňa má zmenenú dispozíciu, je murovaná, s veľkorozmerovými obkladmi a sprchovým kútom 120x80 Ideal Standard. Vo WC je Geberit systém, malé umývadlo  so skrinkou a bidetovou sprškou.V kuchyni je kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (vstavaná rúra, nerezová plynová varná doska, digestor, umývačka). Na chodbe je vstavaná skriňa. V obývačke je inštalovaný biokrb na kamennom obklade. Predaj zariadenia podľa dohody.

K bytu patrí pivnica. Slušný vchod, občianska vybavenosť veľmi dobrá, výborná lokalita,  v blízkosti nákupné strediská, MHD spoje, parkovanie priamo pred blokom, škola, škôlka, pošta, nemocnica.
 

 

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo v oblasti poskytovania úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.