Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Predaj 1,5 izbový byt, 42m2, Košice-Terasa, vyvýšené prízemie

76 900,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 42m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Podlažie: vyvýšené prízemie
Lokalita:
      • Slovenská republika
    • Košický kraj
  • Košice II
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Predaj 1,5 izbový byt, 42m2, Košice-Terasa, vyvýšené prízemie, bezbariérový prístup, Popradská ulica, kompletná rekonštrukcia

VISIT REAL po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke ponúka na predaj    1,5 izbový byt v lukratívnej lokalite, Košice - Terasa - Západ, Popradská ulica, 41m2, vyvýšené prízemie, bez balkónu.  Byt sa nachádza v štvorposchodovom novo-dokončenom projekte BD POPRADSKÁ. Bezbarierový prístup. Možné odkúpiť parkovacie miesto na uzavretom parkovisku za domom za cenu 5.000,-EUR Bytový dom je v slepej uličke, takže okolo bytového domu budú chodiť len ľudia, ktorí tam bývajú.

Byt je po kompletnej a kvalitnej rekonštrukcii, samostatná murovaná izba kde je priestor pre veľkú manželskú posteľ a vstavanú skriňu, kuchynská linka na mieru s veľkým odkladacím priestorom a so vstavanými spotrebičmi (chladnička, varná doska, elektrická rúra, digestor, drez zn. Blanco), v byte je kompletná výmena elektroinštalácie, rozvodov vody a odpadu, kúrenia, nové omietky, kvalitná podlaha a dlažba, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, nová sanita, šatníková skriňa na mieru v chodbe.

Mesačné náklady do 100 eur.

Orientácia bytu na západ, mimo rušnej cesty, s výhľadom na les - borovicový háj.

Skvelá lokalita, v blízkosti je výborná občianska vybavenosť, Lidl, Galéria shopping  Bowling Erika  pohotovosť (zdravotné stredisko) Toryská, tenisové kurty, zastávka MHD (17, 71, 72). 

Bytový dom je štvorposchodový, po kompletnej novej rekonštrukcii (zateplenie, rekonštrukcia interiéru vchodu a schodiska), s výťahom, optika, samostatné parkovanie pred bytovým domom s rampou. Priamo za ním je lesopark Borovicový háj.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po  odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely /.