Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Ponúkame 3izb byt na sídlisku Nad Jazerom

84 900,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 56m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Výťah: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice IV
  • Nad Jazerom
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

VISIT REAL  Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Irkutská, na sídlisku Nad jazerom, 56m2 s balkónom.

Vynikajúca lokalita, vzdialená cca len 6 km od centra mesta, vyznačuje sa pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity pre mladých aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom je vyhľadávanou časťou mesta vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody, bohatá občianska vybavenosť.

Ponúkaný byt bol postupne zrekonštruovaný, nachádza sa na vyvýšenom prízemí, rozlohu má 56m2, so zaskleným balkónom, kumbálom pred bytom a pivnicou.  Pri rekonštrukcii bola zmenená dispozícia. Na  úkor chodby sa rozšírila detská izba a jadro, ktoré je murované, s novou sanitou, kúpeľňový nábytok, rohová vaňa, múrom  oddelené WC. V celom byte sú 6 komorové plastové okná, ručne ovládané  vonkajšie žalúzie, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi - plynový sporák, umývačka riadu a digestor. V byte bola kompletne vymenená elektroinštalácia. V izbách sú plávajúce podlahy, dlažba je na chodbe, v kuchyni, v kúpeľni a na balkóne. Bezpečnostné vchodové dvere zn.Adlo,  zárubne pôvodné, interiérové dvere vymenené, v kuchyni sú posuvné dvere, nové radiátory, na chodbe vstavaná skriňa.

Bytový dom je zateplený, menené stupačky. Orientácia bytu je V/Z, nízke mesačné náklady. V   blízkosti je poliklinika, pošta,  detské ihrisko, ihrisko pre psy, nákupná galéria NAŠA, OC Idea, TESCO, Kaufland, McDonald.
Materské školy:
MŠ Jenisejská 24 
Waldorfská škôlka Studnička, Polárna 1 
Materská škola a jasle Sloník, Napájadlá 18

Základné školy:
Súkromná základná škola, Dneperská 1 
ZŠ J. Urbana, Jenisejská 22 
Súkromná základná škola , Galaktická 9
Súkromná waldorfská základná škola , Polárna 1

Električky č.: 3,7,9,R2
Autobusy č.: 19,28,52,N7

Autom sa viete spodnou trasou elegantne vyhnúť ranným zápcham.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo vo finančnom sprostredkovaní pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.