Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervované - Predaj, 2 izbový byt, Košice-západ, Terasa, Ondavská ulica, 54m2, kompletná rekonštrukcia

99 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 54m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Podlažie: 7/7
Výťah: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice II
  • Západ
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

VIST REAL  Vám exkluzívne ponúka po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke na predaj útulný 2 izbový byt na Ondavskej ulici  , oproti Fakultnej nemocnici v Košiciach. Byt má výmeru 54m2,  nachádza sa  na 7. poschodí zo siedmych, bez balkónu, s dobrou orientáciou.

V byte prebehla v roku 2010 kompletná  rekonštrukcia so zmenenou dispozíciou .  

V bytovom dome je plánová výstavba balkónov /až po  odsúhlasení všetkými vlastníkmi/,  odsúhlasená rekonštrukcia bytového domu a vchodu, vrátane výmeny výťahu, ktorý bude stáť na poschodí, nie na medziposchodí/.  Byt je kvôli svojej polohe  výborný nielen na bývanie, ale aj ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

Dispozícia, výmera a technické informácie:

Úžitková plocha bytu je 54 m2, disponuje  dostatkom úložného priestoru, je dobre vetrateľný.  Pozostáva zo samostatnej obývačky, ktorá je mierne prepojená s kuchyňou /orientácia sever/, samostatnej spálne /orientácia juh, do parku/, s veľkou vstavanou skriňou,   zväčšenej kúpeľne s rohovou vaňou so zástenou, /miesto na práčku/, samostatné  WC, chodba so vstavanou skriňou a pivnice. Bližšie dispozičné riešenie si môžete pozrieť na priloženom pôdoryse. V byte sú protipožiarne dvere, menené plastové okná so žalúziami,  plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni a WC, kuchynská linka je s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou. Z bytového domu môžete vyjsť priamo k MHD alebo do tichého parku za domom.

Lokalita a občianska vybavenosť:

výborná dostupnosť do centra mesta,  MHD, materské školy, základné školy, Stredné školy: Gymnázium a 8 ročné gymnázium Trebišovská 12, Poštová,  Poliklinika Terasa, Pohotovosť - Toryská 1, Fakultná Nemocnica v Košiciach, Slovenská pošta KE11, Reštaurácie:
Reštaurácia Bowling Erika,Nová Terasa Pub,Club Ležiaca Bosorka,Seven Pub,

Športové aktivity:

Tenisový klub Mladosť Košice,Tréningové centrum Kalimero - Popradská 15,

Obchody a OC:

OC Terasa, OC Erika, LIDL, OC Galéria.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely