Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Slnečný a priestranný 2izb byt v novostavbe Paseo Grunty v stave holobyt Košice KVP

132 900,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 56m2
Stav nehnuteľnosti: holobyt
Podlažie: 6 posch.
Výťah: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice II
  • Sídlisko KVP
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Pre klientov, ktorí nechcú robiť kompromisy a bývať podľa vlastných predstáv.

Ponúkame nehnuteľnosť s perfektnou občianskou vybavenosťou, pre mladé rodiny s deťmi množstvo zelene, na už zabehnutom sídlisku KVP v Košiciach.

Jedná sa o  novovybudovaný komplex, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky na energetické požiadavky podľa najnovších noriem, z čoho vyplývajú nízke náklady na prevádzku . Predáva sa v štádiu – holobyt. 

Umiestnenie bytového domu na Moskovskej triede na sídlisku KVP ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta, k dopravným ťahom a tiež blízkosť prírody pre šport a aktívny oddych.

Vieme Vám ponúknuť veľkoryso riešený byt s parametrami :

Počet izieb         :  2

Úžitková plocha :  56 m2, 

Logia                  :  8m2

Poschodie          :  6

Parkovanie         :  1x vnútorné parkovacie miesto

Aktívna centrálna kotolňa, pozostávajúca z tepelných čerpadiel a centrálnej rekuperácie, bude celoročne zabezpečovať ohrev teplej úžitkovej vody, postará sa o podlahové kúrnie a v lete zabezpečí chladenie objektu bez nutnosti použitia klimatizácie. Elektrickú energiu na pohon kotolne bude vyrábať vlastný fotovoltaický systém. Ďalším zaujímavým benefitom je centrálny vysávač a tiež centrálna filtrácia a zmäkčovač vody. Energetická trieda A.

Lokalita a okolie:

Výhľad na mestskú časť Myslava, panorámu lesa a na sídlisko, s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým kľúčovým cestným ťahom mesta. Neďaleko objektu sa nachádza myslavský les, ktorý je vhodný na prechádzku a ľahšiu turistiku. V blízkosti sú dôležité inštitúcie – školy, škôlka (priamo v objekte projektu), úrady, poliklinika, športovo-relaxačné objekty, nákupné centrum. 

Novostavba Paseo GRUNTY je ľahko dostupná aj prostriedkami trolejbusovej a autobusovej dopravy. Zastávka sa nachádza iba pár metrov od obytného komplexu. Len osem minút trvá cesta autom na Námestie osloboditeľov.

Viac o projekte: http://www.paseodevelop.sk/-paseo-grunty

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo vo finančnom sprostredkovaní pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.