Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervované - Luxusný rodinný dom s galériou a bazénom, 548 m2, Košice-Krásna

349 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 132 m2
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice IV
  • Krásna
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Visit Real Vám exkluzívne ponúka v rezidentskej lokalite Krásna – Na Hore II na predaj:

 KOMFORTNÝ , priestranný, vkusný, precízne zariadený  moderný 4izbový  rodinný dom, typ bungalov s galériou. Exteriéru dominuje  bazén, na chvíle oddychu ako stvorený  vonkajší altánok, garáž , množstvo zelene na pozemku. 

„Lepšie  jedenkrát  vidieť, ako stokrát počuť“, preto Vám ponúkame okrem fotografií a  videa aj 3D virtuálnu prehliadku, vďaka ktorej sa po dome a jeho okolí môžete prechádzať kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta.

Rozhodli ste sa, že chcete bývať v meste a predsa v lokalite ponúkajúcej pokoj vidieka? Ponúkame Vám možnosť kochať sa nádherným výhľadom na Slanské vrchy a kúpou tejto nehnuteľnosti zabezpečiť si   bývanie bez akýchkoľvek starostí.  

 zastavaná plocha domu 156m2

 kolaudovaný v roku 2013 , tvárnice solbet, zateplený         

 garáž so vstupom z dvoch strán                                                                                                       

 okná 5komorové zlatý dub, strešné okná Velux, francúzske okná v obývačke   aj  v spálni

 plynové podlahové vykurovanie, kotol Protherm,                                                                                             

 podlahy laminát, dlažba                                                                                                                                                                                                        

 strešná krytina Bramac                                                                                                                               

 alarm                                                                                                                                                                                                                                       

 oplotenie kované, posuvná brána,

 Účelné, dispozičné riešenie domu s množstvom úložného priestoru /viď pôdorys/ : zádverie ,chodba, komora, 2x kúpeľňa /aj sprchovací kút, aj vaňa/  s WC, technická miestnosť, 3x izba, obývacia izba spojená s kuchyňou, schodiskom prepojená s galériou, ktorá poskytuje ďalšiu nielen  oddychovú, ale aj úložnú zónu .

SRDCOM DOMU je presvetlená obývacia izba  spojená s kuchyňou s krbom, z ktorej je výstup do zimnej záhrady a schodiskom do vonkajšej záhrady k bazénu a altánku.  Komfortná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi / indukčná varná zóna/, americkou chladničkou, ostrovčekom, jedálenským kútom  Vás bude baviť. Výstup do zimnej záhrady je aj zo spálne.

POZEMOK  548m2,  slnečný, orientácia J-Z, napojený na všetky inžinierske siete, vrátane optiky, upravený, množstvo zelene, okrasných a úžitkových  kríkov, stromov. 

VÝHODY:bazén / s prípravovňou,  pieskovou filtráciou,  technickou miestnosťou/, vonkajšia sprcha   onkajší altánok s otvoreným  krbom    a sedením,   zberné nádoby na vodu, vonkajší vodovod na polievanie záhrady,  parkovacie miesta   aj na pozemku, nielen pred domom , tichá slepá ulica, pohodoví susedia                    

Možnosť financovať hypotekárnym úverom

VYPRACOVANÝ ZNALECKÝ POSUDOK, hodnota stanovená znalcom z odboru stavebníctvo 352.000,- eur            

Po dohode s majiteľom možnosť kúpy domu aj so zariadením.    

 Pre Virtuálnu prehliadku skopírujte odkaz a ocitnete sa priamo vo Vašom vysnívanom dome:     https://my.matterport.com/show/?m=kbn9Zs2MKUS                                                                                                                                                                                             

Zastávka MHD: cca 5 minút chôdze
Rezidenčná štvrť Krásna - Na Hore - sa nachádza v tichom prostredí mestskej časti Krásna, v blízkosti lesa, na miernom svahu s prekrásnym výhľadom na Slanské vrchy. Juhozápadná orientácia zabezpečuje slnečnosť všetkým pozemkom počas celého dňa. V blízkosti lokality sa nachádzajú turistické a cykloturistické trasy, ktoré ponúkajú možnosti športového vyžitia. Nájdete tu: KAVIAREŇ: Lavanda café  Baby plávanie. Súčasťou rezidenčnej štvrti Na Hore je aj športovo - rekreačný areál s detským ihriskom, ktoré bolo dokončené v roku 2011, minigolfom, multifunkčným ihriskom   (v zime bude využívané ako klzisko) a tenisovými kurtmi.

Školské a predškolské zariadenia môžu navštevovať deti obyvateľov lokality Na Hore priamo v mestskej časti Krásna. Okrem základnej školy s materskou školou sv. Marka Križana sa v Krásnej nachádza aj základná škola na Rehoľnej ulici č. 2 a materská škola na Žiackej ulici č. 18.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely