Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Na predaj 4izbový byt Malá Ida, Pánsky les, Košice-okolie - NOVOSTAVBA

249 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice-okolie
  • Malá Ida
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt  v novostavbe v lokalite Košice-Malá Ida, Pánsky les na 2. poschodí . Celková úžitková plocha bytu je  225 m2,  k bytu prislúcha terasa o výmere 74 m2,  priestranná dvojgaráž 34 m2, s výsuvnou plastovo-hliníkovou bránou na diaľkové ovládanie plus dve parkovacie miesta.  

Byt pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva: obytná hala /70m2/ s krbom  prepojená s kuchyňou /42m2/ , 3x izba /25m2, 31m2, 19m2/,  kúpelňa 2x /vaňa, sprchovancí kút/, WC 2x , šatník, komora, chodba. Rozsiahla obývačka je presklenná po celej východnej aj západnej strane a je z nej prístup na terasu. Dve izby sú orientované na južnú stranu, jedna na západnú.

Omietka vnútorných stien bytu je hladká zo stierkových omietok a dekoratívnych tapiet. Strop je dekorovaný atypickým sádrokartónovým podhľadom, LED svietenie na diaľkové ovládanie.  Obklady kamenné, dvere a zárubne   drevené z masívu , vchodové dvere bezpečnostné, podlaha laminátová, keramická dlažba, okná s izolačným trojskom , vonkajšie hliníkové žalúzie na diaľkové ovládanie, vykurovanie pomocou tepelného čerpadla, podlahové teplovodné a klimatizačnou jednotkou umiestnenou v obytnej  hale. Kuchynská linka atyp z MDF, zabudované spotrebiče zn. Gorenje /chladnička, myčka, teplovzdušná rúra, parná rúra, indukčná platňa, drez z umelého kameňa/. V obytnej hale je umiestnená jedna klimatizačná jednotka, ktorá slúži na chladenie a ohrev, predpríprava na vykurovanie kolektormi. V obytnej hale je krb s uzavretým ohniskom. V byte je množstvo úložného priestoru.  Po dohode predaj možný aj so zariadením.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo v oblasti poskytovania úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.