Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Predaj dočasne pozastavený , 1,5izbový byt+6m loggia, Košice-Terasa

93 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 43m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Loggia: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice II
  • Západ
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

NEPREHLIADNITE! Zaujímavý, moderný , 1,5izbový byt+6m loggia,  6p/7, vynikajúca lokalita, blízko centra,  Idanská ulica, Košice, Terasa, kúpou voľný

Ak hľadáte  moderný, vzdušný byt, s nádherným výhľadom na mesto,  či už ako svoje bývanie alebo vhodný na prenájom pre náročného klienta, v tom prípade si dovoľujeme ponúknuť Vám  obhliadku /za dodržania odporúčaných opatrení / tohto 1,5 izbového bytu, o výmere 43m2, s veľkou 6m loggiou, na 6 poschodí, s kumbálom  pred bytom a pivnicou .

V byte bola zmenená dispozícia, realizovaná  kompletná rekonštrukcia  s otvorením priestoru,   s použitím nadštandardných materiálov v tomto rozsahu: bezpečnostné dvere Adlo, kuchynská linka na mieru zn.  Nolte so vstavanými spotrebičmi , vstavaná skriňa, okná fóliované šedé so žalúziami, vinylová podlaha v celom byte,   kúpeľňa s vaňou a nábytkom  v priestore, WC samostatné.  

Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, s novým výťahom, plánová výmena balkónov.

Výhodou bytu sú nízke mesačné náklady a bezproblémové parkovanie.

Výborná občianska vybavenosť, v blízkosti bytového domu škola, škôlka,  s  dopravným napojením na CENTRUM mesta, na Steel arénu, na Business Centre Štúrova, na US Steel ,nachádzajú sa tu prevádzky LIDL, Fresh, Aston Building, fy. T Systems, neďaleko Obchodné centrum Optima, OC Galéria, Pošta.   

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po  odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely /.