Dunajská 12, 040 01 Košice
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Dvojgeneračné bývanie v krásnom prostredí pod lesom, Vyšná Hutka-možnosť výmeny za menší RD s doplatkom

157 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Celková plocha domu: 180m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Podlažie: Dvojpodlažná chata
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice-okolie
  • Vyšná Hutka
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú chatu, na celoročné bývanie, prerobenú na rodinný dom, v krásnom prostredí pod lesom. RD má  dve  samostatné bytové jednotky ,  so samostatnými vstupmi. Nachádza sa v obci Vyšná Hutka, vzdialenej len 2 km od mestskej časti Košice -Krásna a 12 km od  centra Košíc .  Dom je postavený  v zástavbe  rekreačných chát, ktoré sú prerábané na rodinné domy, na celoročné  bývanie.  Prístup  je po asfaltovej ceste. Pozemok je rovinatý, má rozlohu600/ 1500 m2,    bez hrozby povodní. Chata bola kompletne rekonštruovaná a poskytuje plnohodnotné bývanie aj pre dve rodiny. Zastavaná plocha je  90m2, úžitková 180 m2.  Dom je dvojpodlažný ,dole sa nachádza v prístavbe letná kuchyňa /klimatizovaná/,  hala s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou, izba, kúpeľňa, wc, technická miestnosť a v ďalšej prístavbe sa nachádza oddychová miestnosť. Horné podlažie tvoria tri izby, obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa, WC.   

 Konštrukcia objektu: tehla a kváder, zateplený systémom Baumit.

 Kúrenie:  do radiátorov prostredníctvom kotla na tuhé palivo, kotol na elektriku s ohrevom  teplej vody, v lete elektro 300L  zásobník s možnosťou  napojiť  na  solárny ohrev . V zime z kotla na tuhé palivo úsporný drevo-splyňovací lokálne napojený  prostredníctvom krbu v hale s prieduchmi do celého domu.. Sedlová strecha .Strešná krytina: lakoplast plech. Pozemok  má krásne  upravenú záhradu s množstvom okrasných drevín, vonkajšie posedenie.  K dispozícii je vonkajšia dielňa na náradie potrebná k prevádzke domu pre každého "kutila". Žiadne podpivničenie. Prístupová cesta je asfaltová, posledných cca 100m štrková, dostatočne široká. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/400V), Zdrojom vody k nehnuteľnosti je vlastná studňa+ možnosť napojenia na obecný vodovod s predprípravou. Plyn v dosahu cca 50m  Odpad je riešený formou žumpy. Výhody: slnečný krásny pozemok, pekný výhľad, tiché prostredie, sused len z jednej strany, hubárčenie, turistika, cykloturistika, čo zhodnotíte, až keď  to uvidíte. Možnosť výmeny aj za menší 3izb. rodinný domček, v dobrej lokalite s doplatkom.

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo v oblasti poskytovania úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Možnosť riešenia aj na hypotekárny úver, s ktorým Vám radi pomôžeme pri vybavovaní. Nehnuteľnosť je kúpou ihneď voľná. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať, radi vás prevedieme touto odporúčanou nehnuteľnosťou a zabezpečíme Vám kvalitné právne a odborné služby spojené s predajom a kúpou.