Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervované - Na predaj slnečný 3izb byt na sídlisku Nad Jazerom v Košiciach

97 500,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 68m2
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Výťah: áno
Loggia: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice IV
  • Nad Jazerom
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný  3 izbový byt na ulici Jenisejská, na sídlisku Nad jazerom, 68m2 +  loggia, 1.poschodie.

Vynikajúca lokalita, vzdialená cca len 6 km od centra mesta, vyznačuje sa pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: .multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.
Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody. 

 

Byt o ktorý sa zaujímate je :

Ø  Košický typ

Ø  S pekným výhľadom  plnej zelene, na Hornád, záhradky,  ponúka absolútne súkromie

Ø  Prerobený v rozsahu: plastové okná /okrem jednej izby/,na oknách žalúzie, v obývačke vonkajšie žalúzie,  bezpečnostné 16bodové dvere s prídavným zámkom, linka repasovaná, jadro pôvodné, zachovalé, umakartové , v kúpeľni vaňa, WC samostatné, podlahy PVC,  zárubne pôvodné,  dvere vymenené, veľmi dobre udržiavaný útulný byt, veľa hand made prvkov,  vhodný aj na okamžité bývanie

Ø  Loggia orientácia západ – vytvára príjemné tienenie v izbe /izba nad vchodovou bránou, ktorá je zateplená, v zime vykurovaná/

Ø  Bezproblémové parkovanie ihneď pred bytovým domom

Ø  správca: SBD IV, Levočská

 

Bytový dom je zateplený, menené stupačky, nový veľký výťah,   vchod po modernizácii. Vstup do brány je možný z dvoch strán. Zo zadnej časti vstup bezbariérový, priamo do výťahu. Čistý a udržiavaný vchod, bezproblémoví susedia. 
Lokalita je s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. V   blízkosti je nákupné centrum,  banka,  detské ihrisko, ihrisko pre psy, na sídlisku nákupná galéria NAŠA, OC Idea, TESCO, Kaufland, McDonald, materské školy, základné školy .

Výborné  napojenie na mestský dopravný systém : električky č.: 3,7,9,R2, Autobusy č.: 19,28,52,N7. Autom sa viete spodnou trasou elegantne vyhnúť ranným zápcham.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po  odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu