Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Predaj dočasne pozastavený - predaj garsónka vo vyhľadávanej oblasti Košíc, sídlisko Nad Jazerom

66 300,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 24m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Výťah: áno
Loggia: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice IV
  • Nad Jazerom
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

VISIT REAL  Vám exkluzívne ponúka na predaj garsónku  na ulici Amurská,sídlisko Nad jazerom,úžitková plocha  24m2 na 4. poschodí s balkónom.

Vynikajúca lokalita, vzdialená cca len 6 km od centra mesta, vyznačuje sa pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity pre mladých aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom je vyhľadávanou časťou mesta vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody, bohatá občianska vybavenosť.

Ponúkaný byt  sa nachádza  vo vežiaku,  hneď  pri vodnej ploche,  na 4.poschodí,  rozlohu má 24m2, plus balkón, pivnica.  V byte boli vymenené pred 8rokmi  plastové okná, radiátor s pomerovými meračmi, bezpečnostné viacbodové  vchodové dvere, plávajúca podlaha, kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou. Veľkou výhodou bytu je zväčšená kúpelňa so sprchovacím kútom, miestom na práčku, spojené WC a pri vstupe   vstavaná skriňa zabezpečuje dostatok úložného priestoru.. Bytový dom je zateplený, menené stupačky, nové výťahy /nákladný, osobný/, vchod po rekonštrukcii.  Orientácia bytu je JZ,  nízke mesačné náklady,  bezproblémové parkovanie.  V   blízkosti je poliklinika, pošta, banka,  detské ihrisko, ihrisko pre psy, nákupná galéria NAŠA, OC Idea, TESCO, Kaufland, McDonald, materské školy, základné školy . Autom sa viete spodnou trasou elegantne vyhnúť ranným zápcham.Električky č.: 3,7,9,R2, Autobusy č.: 19,28,52,N7.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od jeho obhliadky až po  odovzdanie, vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo e-mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva.