Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Na predaj 4izb - dvojgeneračný byt Košice - sídlisko KVP

159 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 90m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice II
  • Sídlisko KVP
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Visit real ponúka veľmi príjemné bývanie v komfortnom  dvojgeneračnom, 4izbovom  byte, v Košiciach, v jednom z najobľúbenejších sídlisk KVP,  s nadštandardnou výmerou  90m2.

Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame exkluzívne, po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke má zmenenú dispozíciu a vynikajúce parametre. Nachádza sa v kompletne  zrekonštruovanom bytovom  dome vrátane spoločných priestorov, na Dénešovej ulici , na 1. poschodí /pod bytom sú  spoločné vykurované priestory/,  s orientáciou východ-západ, s nádherným výhľadom na Myslavu, s absolútnym súkromím.  Zo zadnej strany obytného domu nie je žiadna cesta, dokonalé prostredie na oddych. Benefitom, ktorý dnes každý ocení, je beproblémové parkovanie pred bytovým domom.

K   priestrannému bytu, s množstvom úložného priestoru prislúcha kumbál na chodbe, pivnica v spoločných priestoroch, veľká zasklená loggia – to všetko sú m2 navyše, ktoré zvyšujú komfort bývania.  

V tomto byte určite oceníte precíznosť a  zmenu dispozície, ktorou vznikla vstupná chodba s veľkými vstavanými skriňami, vešiakovou zostavou so sedením. Na chodbe je samostatné WC  s umývadlom. Z chodby je vstup do    priestrannej obývacej  izby spojenej s kuchyňou a jedálňou /kuchyňa na mieru s barovým pultom, vstavané spotrebiče, indukčná varná zóna/,  s výstupom na 6m loggiu orientovanú na západ.   Okrem obývacej izby sú v byte tri izby, samostatná rodičovská spálňa a dve detské izby. Kúpeľňa je rozmerovo nadpriemerná, so sprchovacím kútom,   priestor na práčku, úložné systémy. Byt prešiel úplnou  kompletnou  rekonštrukciou  cca pred deviatmi rokmi. 

Toto bývanie ponúka nielen vynikajúca občiansku vybavenosť : škola , škôlka , obchody, reštaurácie , MHD, rýchla dostupnosť do centra, ale určite oceníte aj možnosť výletov a relaxu v blízkom okolí na čerstvom vzduchu  /bicyklovanie, hubárčenie v okolitých lesoch, vodná nádrž Bukovec..../ 

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely