Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Na predaj 3izb byt na Dénešovej ul. v Košiciach sídlisko KVP

119 900,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 65m2
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Podlažie: 11/12
Výťah: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice II
  • Sídlisko KVP
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Visit real ponúka veľmi príjemné bývanie v Košiciach, na jednom z najobľúbenejších sídlisk KVP, v komfortnom  3izbovom  byte so šatníkom a špajzou s výmerou 65m2.

Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame exkluzívne, po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke  sa nachádza sa v bytovom  dome, kde je plánová rekonštrukcia  vrátane spoločných priestorov, na Dénešovej ulici , na 11. poschodí  /12. poschodový vežiak s dvoma výťahmi/  orientácia JZ, s nádherným výhľadom, s absolútnym súkromím.   Benefitom, ktorý dnes každý ocení, je bezproblémové parkovanie pred bytovým domom.

Dispozícia bytu: vstupná chodba so šatníkom , vstavanou skriňou, vchodové dvere protipožiarne, jadro murované, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, drevené posuvné dvere na mieru šetriace priestor, z   kuchyne vstup do špajze a na  zasklenú loggiu, jedna izba nepriechodná, obývačka s prechodom do spálne.

Byt prešiel rekonštrukciou cca pred 12 rokmi v rozsahu: eurookná v celom byte, murované jadro, drevené zárubne,podlahy,  je v stave okamžite obývateľnom, závisí to však od náročnosti klienta.

K   priestrannému bytu, s množstvom úložného priestoru prislúcha   pivnica v spoločných priestoroch. Správcom bytového domu je SBD II, Bardejovská, výška nájmu pre 2 osoby 170 eur /vrátane navýšeného fondu opráv kvôli plánovanej rekonštrukcii/.      

Toto bývanie ponúka nielen vynikajúca občiansku vybavenosť : škola , škôlka , obchody, reštaurácie , MHD, rýchla dostupnosť do centra, ale určite oceníte aj možnosť výletov a relaxu v blízkom okolí na čerstvom vzduchu  /bicyklovanie, hubárčenie v okolitých lesoch, vodná nádrž Bukovec..../ .

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely