Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervovane Na predaj 3izb byt + 6m loggia, ul. Amurská sídlisko Nad Jazerom

103 900,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 71m2
Stav nehnuteľnosti: pôvodný stav
Výťah: áno
Loggia: 6m
Lokalita:
    • Slovenská republika
   • Košický kraj
  • Košice IV
 • Nad Jazerom
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

VISIT REAL  Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný  3 izbový byt na ulici Amurská, na sídlisku Nad jazerom, 71m2 +  6m loggia,  kumbál pred bytom, pivnica, 9/9.poschodie.

Vynikajúca lokalita, vzdialená cca len 6 km od centra mesta, vyznačuje sa pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​ Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie: .multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov.
Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody. 

Byt o ktorý sa zaujímate je :

 • Pražský typ, vynikajúce na prerobenie podľa  vlastných predstáv, možnosť meniť dispozíciu
 • S pekným výhľadom  plnom zelene na jazero,  ponúka absolútne súkromie
 • Prerobený v rozsahu: plastové okná cca 4ročné, nové vchodové bezpečnostné dvere so zárubňou.
 • Orientácia J-S
 • Bezproblémové parkovanie ihneď pred bytovým domom
 • Správca: spoločenstvo

 

Bytový dom je zateplený, na streche prebehla rekonštrukcia, menené stupačky,  výťah,  vchod z dvoch strán po modernizácii (hlavný vchod bezbariérový). Čistý a udržiavaný vchod, bezproblémoví susedia. 
Lokalita je s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. V   blízkosti je nákupné centrum,  banka,  detské ihrisko, ihrisko pre psy, na sídlisku nákupná galéria NAŠA, OC Idea, TESCO, Kaufland, McDonald, materské školy, základné školy .

Výborné  napojenie na mestský dopravný systém : električky č.: 3,7,9,R2, Autobusy č.: 19,28,52,N7. Autom sa viete spodnou trasou elegantne vyhnúť ranným zápcham.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po  odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely /.