Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

rezervované - Na predaj 2izb byt na ulici Azovská sídlisko Nad Jazerom

73 000,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 52 m2
Stav nehnuteľnosti: pôvodný stav
Výťah: áno
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice IV
  • Nad Jazerom
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

VISIT REAL  Vám ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Azovská, na sídlisku Nad jazerom, 52m2 ,1. poschodie,  bez balkónu
Vynikajúca lokalita, vzdialená cca len 6 km od centra mesta, vyznačuje sa pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity pre mladých aj starších. Sídlisko Nad Jazerom je vyhľadávanou časťou mesta vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody, bohatá občianska vybavenosť.

Ponúkaný byt  sa nachádza  vo vežiaku,  hneď  pri vodnej ploche,  na 1.poschodí, pod bytom je byt,  rozlohu má 52m2, s vnútorným kumbálom  a pivnicou.  V byte boli vymenené pred 5rokmi  plastové okná, radiátory s pomerovými meračmi, protipožiarne vchodové dvere s prídavným bezpečnostným zámkom, veľmi pekné zachovalé parkety v dvoch izbách, inak pôvodný stav, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Bytový dom je zateplený, menené stupačky, nové výťahy /nákladný, osobný/, vchod po rekonštrukcii.  Orientácia bytu je J/S,  nízke mesačné náklady, správca Bytex, bezproblémové parkovanie.  V   blízkosti je poliklinika, pošta, banka,  detské ihrisko, ihrisko pre psy, nákupná galéria NAŠA, OC Idea, TESCO, Kaufland, McDonald, materské školy, základné školy . Autom sa viete spodnou trasou elegantne vyhnúť ranným zápcham.Električky č.: 3,7,9,R2, Autobusy č.: 19,28,52,N7.

 

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo vo finančnom sprostredkovaní pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.