Dunajská 12, 040 01 Košice
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Na predaj chata celoročne obývateľná Košice-okolie, Nižný Klátov, časť Klatovianka

117 000,00€
Lokalita
Poloha: Klatovianka, Nižný Klatov
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 100m2
Stav nehnuteľnosti: celoročne obývateľná
Plocha pozemku: 390m2
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice-okolie
  • Nižný Klátov
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Visit real exkluzívne ponúka na predaj v tesnej blízkosti Košíc, vo vyhľadávanej lokalite v obci Nižný Klátov, časť Klatovianka, 1 km od chaty Klatovianka komfortnú nehnuteľnosť pre dokonalý oddych v krásnom prostredí uprostred lesa. Murovaná poschodová chata sa nachádza na pozemku o rozlohe 390m2, zastavaná plocha je 52 m2, sčasti podpivničená, úžitková plocha chaty je 100 m2, nové oplotenie, bezproblémové parkovanie pre viacero áut. V prípade záujmu možnosť dokúpenia susedného pozemku o rozlohe 339 m2 a 408 m2.

IS: studňa, elektrika /220, 380 V/, žumpa , kúrenie elektrické na diaľkové ovládanie cez telefón, , krb s prieduchmi, na prízemí podlahové kúrenie. Prístupová cesta upravená lesná, v zime neudržiavaná. 
Vonkajšie úpravy navrhnuté architektom s profesionálnou údržbou: drevený altánok pred chatou, vonkajší krb, sedenie pod krytou terasou, za chatou upravené sedenie, potôčik, všade zámková dlažba, osvetlenie záhrady, skalky s okresnými drevinami .

Chata je zabezpečená poplašným zariadením Strecha kanadský šindel, okná plastové s drevenými parapetami, bezpečnostnými fóliami, sieťky proti hmyzu, žalúzie vonkajšie hliníkové, , dvere so zárubňami MDF, podlahy plávajúce.
Z hlavného vchodu na prízemí je vstup do chodby, následne do obývacej časti, ktorá je spojená s kuchyňou /sporák: plyn-propán bután, elektrická rúra/, vedľa ktorej sa nachádza skladovací priestor. Súčasťou kuchyne je jedálenský set. V obývacej časti je gaučová súprava, doplnkový nábytok a krb s prieduchmi. Z tejto časti je výstup na krytú terasu francúzskymi dverami, ktoré dokonale presvetľujú daný priestor. Na prízemí sa nachádza aj kúpelňa so sprchovacím kútom /bojler/ , WC. Drevené mlynárske schody vhodne dopĺňajú interiér, vedú na poschodie do oddychovej zóny , ktorá je spojená so spacou časťou pre hostí. Na poschodí sa nachádza ďalšia spálňa s dvoma výstupmi na zastrešenú terasu s dreveným zábradlím, z ktorej je pekný výhľad na okolie. 

Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy), provízia, bezplatné poradenstvo v oblasti poskytovania úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.