Na močidlách 1724/6, 040 18 Košice - mestská časť Krásna
 Tel: +421 (0) 905 473 512, +421(0)905 834 456
 Email: visitreal@visitreal.sk

Rezervované - Predaj 2 izbový byt, 54m2 s balkónom, Košice, Sever, Park mládeže, ihneď voľný

104 900,00€
Informácie o nehnutelnosti
Užitková plocha: 54m2
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Lokalita:
        • Slovenská republika
      • Košický kraj
    • Košice I
  • Sever
VisitReal.sk
+421905473512, +421905834456
visitreal@visitreal.sk
VisitReal.sk

Bývanie v zelenej lokalite so skvelou dostupnosťou do centra a neďalekých relaxačno oddychový zón nielen pre letné aktivity  ako park Anička a kúpalisko Anička, botanická záhrada, ale aj zimné športy na Červenom brehu, výborná občianska vybavenosť, materská škola, základná škola, obchodné centrá , trhovisko a hlavne  prístup do mesta  možný viacerými smermi.

Takéto harmonické bývanie  umožňuje  lokalita Košice-Sever, ulica  Park Mládeže, kde Vám ponúkame po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke 2izbový byt s balkónom, pivnicou, o rozlohe 54m2, na ideálnom 5 poschodí, orientácia bytu Z.  Dispozícia bytu je praktická,  vstupná chodba s dostatočným priestorom  pre vstavané skrine,  kúpeľňa, samostatné WC. Z chodby je vstup do izby  a tiež do obývačky , z ktorej sa vchádza  do veľkej  kuchyne s výstupom na balkón.  V byte prebehla v roku 2011 až 2013 rekonštrukcia v rozsahu: kompletne vymenená elektrika /revízna správa k dispozícii/, plastové okná, stierky, protipožiarne dvere,  nedávno boli v izbe vymenené plávajúce podlahy.  V súčasnej dobe si byt  už žiada povrchové úpravy - predovšetkým výmena kuchynskej linky, obkladu, interiérových dverí a zárubní.
Bytový dom je po kompletnej obnove v roku 2015,vrátane balkónov, nového výťahu. Obyvateľom je k dispozícii  spoločný priestor - kočikáreň.   Bytový dom má vytvorené vlastné spoločenstvo.

Veľkou výhodou bytu je jeho okamžité uvoľnenie v prípade predaja

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma  kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely